Informacja i rezerwacja 22 789 93 10

Mochnackiego 10, Warszawa Tu jesteśmy

DSD

DSD- Digital Smile Design – Cyfrowe projektowanie uśmiechu

Zobacz swój nowy uśmiech zanim podejmiesz decyzje

Przez wiele lat pacjenci decydowali się na estetyczne leczenie stomatologiczne w ciemno, a końcowy efekt leczenia często był niewiadomą zarówno dla pacjenta jak i lekarza prowadzącego.
Braki w komunikacji na linii lekarz-pacjent oraz niezrozumienie oczekiwań pacjenta mogło być przyczyną niezadowolenia z efektu leczenia. Wielokrotne poprawianie uzupełnień wydłużało czas i zwiększało koszty leczenia.

W naszej klinice rutynowo posługujemy się znakomitym narzędziem, które rozwiązało ten problem i zrewolucjonizowało stomatologię estetyczną zwanym Digital Smile Design. W większości przypadków już na drugiej wizycie konsultacyjnej jesteśmy w stanie zaprezentować Państwu przybliżony efekt końcowy leczenia – wymarzony uśmiech. A wszystko to zanim zdecydują się Państwo na podjęcie leczenia. Prototyp nowego uśmiechu nakładany jest na własne zęby i nie wymaga ich wcześniejszego przygotowania oraz szlifowania.


Tylko dwie wizyty!


DSD p. Maciej przed i po


I WIZYTA: Na pierwszej wizycie konsultacyjnej przeprowadzamy szczegółowe badanie jamy ustnej z uwzględnieniem mięśni żucia i stawów skroniowo-żuchwowych. Wykonywana jest szczegółowa analiza uśmiechu i twarzy. Następnie wykonujemy zdjęcia oraz nagrywamy krótkie video. Na ich podstawie projektujemy dla Pacjenta nowy uśmiech, będący w harmonii z twarzą oraz pasujący do osobowości.
II WIZYTA: Na drugiej wizycie przymierzany jest estetyczny prototyp uśmiechu, pokazujący przybliżony końcowy efekt leczenia. Następnie wykonywana jest sesja zdjęciowa oraz nagrywane video pokazujące przemianę. Prezentowany jest plan leczenia uwzględniający różne możliwości, poszczególne etapy leczenia oraz wstępny kosztorys.

Zapraszam na konsultację!